OSIS
  • MEDICARE, Ul. J. Mireckiego 13A/ 11, MIŃSK MAZOWIECKI 05-300
  • edu@osis.org.pl

Branżowa Akcja humanitarna Polskiej Stomatologii i Implantologii

Szanowni państwo drogie koleżanki i koledzy.

Poniżej zamieszczam apel do szeroko pojętej społeczności – ze szczytnym celem, jakim jest wsparcie walczącej Ukrainy.

Sygnatariuszami apelu są członkowie Zarządu Fundacji „Polki mogą wszystko” min. Prof. Marek Jakóbisiak (immunolog WUM) oraz Marek Kościkiewicz (kompozytor, muzyk DeMono).

WSPIERAMY UKRAINĘ

Uwaga! Uwaga! Branżowa Akcja Humanitarna Polskiej Stomatologii

Moi Drodzy, wysyłam do Was apel o pomoc.

Zwrócił się do mnie nasz długoletni przyjaciel, nasz brat i wielki propagator stomatologii na Ukrainie. Periodontolog i bardzo znana osoba. Nie będę podawał jego danych ze względu na bezpieczeństwo. W imieniu Towarzystwa Implantologii Ukrainy i jako ich emisariusz, poprosił o zorganizowanie pomocy medycznej dla ofiar wojny. Potrzebne są środki medyczne do zaopatrywania rannych. Cywili, żołnierzy, ratowników. Organizujemy zbiórkę pieniężną. Za fundusze zakupimy środki opatrunkowe, zestawy pierwszej pomocy, nosze polowe, opaski uciskowe i wiele innych, potrzebnych produktów pierwszej pomocy. Wraz z przyjaciółmi i bardzo Wam znanymi liderami opinii i tuzami polskiej stomatologii, będziemy wkrótce promować tę akcję. Nie chodzi nam o nazwiska, nie chodzi nam o popularyzowanie się. Potrzebna jest realna pomoc. Dajcie wsparcie na maxa. Zwłaszcza, że wielu z Was zna osobiście tych przyjaciół z Ukrainy. Byli oni częstymi gośćmi na polskich kongresach, sympozjach naukowych. Ba, często byli na nich wykładowcami.

Wspomoże nas #PolskaMisjaMedyczna, która skoordynuje dostarczenie tych zakupionych w Polsce produktów, na Ukrainę. Mamy kontakt z bezpośrednimi odbiorcami tego wsparcia, więc pomoc dotrze do adresatów.

Pieniążki na ten cel zbierze #FundacjaPolkiMogąWszystko

Uwaga! Musimy działać szybko, bo sytuacja na Ukrainie zmienia się bardzo dynamicznie.

Proszę Was, bądźcie hojni. Potrzeby są ogromne. Podajcie tę odezwę dalej 🙂

Numer konta do wpłat: 

Fundacja Polki Mogą Wszystko

mBank:  77 1140 1010 0000 5494 1000 1008